مقاله

معرفی و بررسی بهترین و پرفروش ترین مدل های تلفن بیسیم پاناسونیک

معرفی و بررسی بهترین و پرفروش ترین مدل های تلفن بیسیم پاناسونیک

اگر بدنبال مقایسه و بررسی انواع تلفن های بیسیم و پیدا کردن بهترین تلفن بیسیم پاناسونیک هستید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.
برند پاناسونیک همواره نامی آشنا در زمینه تولید انواع گوشی تلفن و لوازم جانبی مربوط به آن بوده است و عمده ی سهام بازار از تولید و فروش این محصولات را در اختیار دارد. تلفن های بیسیم پاناسونیک، بهترین در نوع خود بوده و به همین دلیل نیز در اکثر بازار های جهانی از جمله بازار ایران، از محبوبیت و فروش بشدت بالایی برخوردار هستند. در این مطلب، ضمن بررسی بهترین مدل های تلفن بیسیم پاناسونیک، شما را با پرفروش ترین تلفن های بیسیم پاناسونیک نیز آشنا خواهیم کرد.

لازم به ذکر است که شما عزیزان می توانید تمامی محصولات معرفی شده در ادامه را با بهترین قیمت و کیفیت و تضمین اصالت کالا از فروشگاه پرتو الکامپ تهیه نمایید.

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG1611

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG1611

گوشی بیسیم 1611 پاناسونیک از سری مدل های اقتصادی و مقرون به صرفه پاناسونیک می باشد که به نسبت قیمت پایین خود، کیفیت و امکانات قابل قبولی را در اختیار شما قرار می دهد. این دستگاه امکاناتی از قبیل سازگاری با دستگاه های مزاحم یاب و شماره گیری مجدد را به شما ارائه می کند.

[ninja_tables id="1758"]

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG3411

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG3411

گوشی تلفن 3411 پاناسونیک نیز به دلیل قیمت مناسب و کیفیت قابل قبولی که نسبت به مقرون به صرفه بودن خود ارائه می کند، از پرفروش ترین مدل های تلفن بیسیم پاناسونیک به شمار می رود که دارای امکاناتی نظیر دفترچه تلفن داخلی با حافظه 50 مخاطب و Caller ID می باشد.

[ninja_tables id="1802"]

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG3611

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG3611

از دیگر مدل های پرفروش تلفن بیسیم پاناسونیک می توانیم به گوشی تلفن 3611 اشاره کنیم که از قابلیت هایی از جمله Caller ID، امکان افزایش گوشی ها، چراغ اعلان و دفترچه تلفن داخلی بهره می برد و با قیمتی اقتصادی به فروش می رسد.

[ninja_tables id="1815"]

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG3711

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG3711

گوشی بیسیم پاناسونیک مدل 3711 از بهترین تلفن های بیسیم پاناسونیک در رنج قیمتی 1.5 میلیون تومان می باشد که از یک صفحه نمایش باکیفیت 1.8 اینچی چهارخطی با نور پس زمینه کهربایی استفاده می کند. این دستگاه دارای تکنولوژی بهبود کیفیت صدای دیجیتال بوده و همچنین از منوی فارسی پشتیبانی می کند.

[ninja_tables id="1823"]

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG3721

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG3721

گوشی تلفن بیسیم پانوسونیک مدل 3721 را می توان برادر بزرگتر مدل قبل، یعنی پاناسونیک 3711 دانست که علاوه بر بهره مندی از امکاناتی که مدل 3711 ارائه می کند، دارای قابلیت افزایش گوشی های متصل تا حداکثر 6 گوشی، بلندگوی داخلی روی پایه دستگاه، و همچنین منشی تلفنی با حافظه ضبط 18 دقیقه ای می باشد.

[ninja_tables id="1841"]

تلفن دو بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG3712

تلفن دو بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG3712

از دیگر مدل های محبوب و پرفروش تلفن بیسیم پاناسونیک می توانیم به مدل 3712 اشاره کنیم که ارزانترین و اقتصادی ترین مدل در بین مدل های تلفن های دو گوشی پاناسونیک شناخته می شود. این دستگاه قابلیت کارکرد در حین قطعی برق با قرار دادن گوشی بر روی پایه را دارد و همچنین از نور پس زمینه روی صفحه کلید بهره می برد.

[ninja_tables id="1859"]

تلفن دو بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG3722

تلفن دو بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG3722

اگر بدنبال یک دستگاه دو گوشی با امکانات کاربردی و همچنین قیمت مناسب می گردید، تلفن بیسیم پاناسونیک مدل 3722 یکی از بهترین گزینه های موجود است. این گوشی که از منشی تلفنی با حافظه ضبط 18 دقیقه ای و همچنین تکنولوژی بهبود کیفیت صدا بهره می برد، در دسته پرفروش ترین و بهترین گوشی های بیسیم پاناسونیک جای می گیرد که می تواند انتظارات شما از یک گوشی تلفن در این بازه ی قیمتی را به خوبی برآورده کند.

[ninja_tables id="1864"]

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG6811

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG6811

گوشی تلفن پاناسونیک مدل 6811 از سری مدل های پرفروش و کاربردی خانواده گوشی های بیسیم پاناسونیک می باشد که با ظاهر جذاب و قیمت اقتصادی خود توانسته است به فروش خوبی دست یابد. این دستگاه از بهترین تلفن های بیسیم پاناسونیک در بازه ی قیمتی 1.5 میلیون تومان می باشد و امکاناتی از قبیل پشتیبانی از زبان های انگلیسی، عربی و فارسی، افزایش گوشی های متصل تا 6 گوشی، دفترچه تلفن داخلی با ظرفیت ذخیره 50 شماره تلفن و کارکرد در حین قطعی برق را به کاربر ارائه می دهد.

[ninja_tables id="1888"]

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG6821

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG6821

از تلفن بیسیم پاناسونیک مدل 6821 می توان به عنوان نسخه ی پیشرفته تر پاناسونیک 6811 یاد کرد که در کنار امکاناتی که برادر کوچکترش ارائه می کند، قابلیت هایی نظیر منشی تلفنی با حافظه 30 تایی، نور پس زمینه صفحه کلید و دکمه های روی پایه تلفن برای دسترسی به منشی تلفنی و پخش یا حذف تماس های ضبط شده را داراست. پاناسونیک مدل 6821 از بهترین تلفن های بیسیم پاناسونیک بوده و به علت امکانات فوق العاده نسبت به قیمتش، طرفداران زیادی در بازار های جهانی پیدا کرده است.

[ninja_tables id="1902"]

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG3811BX

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG3811BX

گوشی بیسیم پاناسونیک مدل 3811 از بهترین مدل های تلفن بیسیم پاناسونیک می باشد که بدلیل داشتن دکمه های شماره گیر و اسپیکر روی پایه ی دستگاه، قادر خواهید بود بدون استفاده از گوشی بیسیم، به برقراری تماس و مکالمه با پایه تلفن بپردازید. این دستگاه از یک دفترچه تلفن داخلی با ظرفیت 100 شماره تلفن و Caller ID با حافظه 50 مورد بهره می برد. همچنین این گوشی بیسیم در هنگام قطعی برق با قرار دادن گوشی بر روی پایه ی دستگاه قابل استفاده خواهد بود.

[ninja_tables id="1922"]

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG3821BX

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG3821BX

این مدل تلفن بیسیم پاناسونیک نیز از سری مدل های پرفروش و با کیفیت پاناسونیک به حساب می آید که بدلیل وجود کلید های شماره گیری و اسپیکر دیجیتال روی پایه دستگاه، این امکان را به شما می دهد که از طریق پایه و بدون استفاده از گوشی بیسیم، به برقراری تماس و مکالمه بپردازید. تلفن بیسیم پاناسونیک مدل 3821 به یک منشی تلفنی با حافظه ضبط مکالمات تا 18 دقیقه و دفترچه تلفن با ظرفیت ذخیره 100 مخاطب مجهز شده است. همچنین قابلیت Call block نیز در این دستگاه دیده می شود که می توانید با استفاده از آن به آسانی شماره های مزاحم و تبلیغاتی را مسدود کنید.

[ninja_tables id="1931"]

تلفن بیسیم و رومیزی دو خط پاناسونیک مدل KX-TG9581

تلفن بیسیم و رومیزی دو خط پاناسونیک مدل KX-TG9581

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل 9581 در دسته ی گوشی های بیسیم و رومیزی پاناسونیک قرار می گیرد که بدلیل دارا بودن دو گوشی تلفن بصورت مجزا، امکان اتصال دو خط شهری بصورت همزمان در این دستگاه فراهم شده است. پاناسونیک مدل 9581 به سیستم منشی تلفنی با حافظه ضبط حداکثر 60 دقیقه ای مکالمات مجهز شده است که هر دو گوشی می توانند از این قابلیت بهره ببرند. همچنین این مدل تلفن پاناسونیک، امکان استفاده از گوشی بیسیم در مواقع قطعی برق را نیز ارائه می دهد و با قابلیت  power backup operation  بصورت کامل سازگاری دارد.

[ninja_tables id="1977"]

تلفن دو بیسیم و رومیزی دو خط پاناسونیک مدل KX-TG9582

تلفن دو بیسیم و رومیزی دو خط پاناسونیک مدل KX-TG9582

گوشی تلفن پاناسونیک مدل 9582 از پیشرفته ترین و پرفروش ترین تلفن های بیسیم پاناسونیک می باشد که با دارا بودن دو گوشی بیسیم و یک تلفن رومیزی، قابلیت پشتیبانی از دو خط تلفن بصورت همزمان را به کاربر ارائه می دهد. این دستگاه از یک دفترچه تلفن داخلی با ظرفیت 3000 مخاطب بهره برده و همچنین به یک منشی تلفنی با حافظه 60 دقیقه با قابلیت تنظیم بر روی هر سه گوشی تلفن تجهیز شده است. تلفن بیسیم پاناسونیک با بهره مندی از تکنولوژی Link To Cell و امکان اتصال به 4 تلفن همراه در محدوده و امکانات پیشرفته ی دیگر، می تواند به عنوان بهترین تلفن بیسیم پاناسونیک معرفی شود.

[ninja_tables id="1999"]

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGD320

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGD320

اگر بدنبال یک تلفن بیسیم با قیمت مناسب در عین کیفیت بالا می گردید، گوشی بیسیم پاناسونیک مدل D320 می تواند انتخاب مناسبی باشد. این گوشی خوش دست و جمع و جور امکاناتی نظیر منشی تلفنی، دفترچه تلفن داخلی، قابلیت power backup operation، مسدود کردن شماره های مزاحم و پشتیبانی از زبان های انگلیسی، فارسی و عربی را ارائه می کند که با توجه به قیمت مقرون به صرفه آن، می تواند به عنوان یکی از بهترین و پرفروش ترین تلفن های بیسیم پاناسونیک در رنج قیمتی 3 میلیون تومان در نظر گرفته شود.

[ninja_tables id="2023"]

تلفن دو بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGD322

تلفن دو بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGD322

از تلفن بیسیم پاناسونیک مدل D322 می توانیم به عنوان مدل پیشرفته تر پاناسونیک D320 یاد کنیم که از یک منشی تلفنی با حافظه ضبط مکالمات 30 دقیقه ای و دفترچه تلفن داخلی با ظرفیت 120 مخاطب بهره می برد. روی پایه این دستگاه کلید هایی تعبیه شده است که می توانند برای پخش یا حذف تماس های ضبط شده بکار گرفته شوند و همچنین این مدل گوشی بیسیم پاناسونیک نیز قابلیت استفاده در حالت قطعی برق را داراست.

[ninja_tables id="2037"]

تلفن رومیزی و بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG6461

تلفن رومیزی و بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG6461

یکی دیگر از مدل های تلفن بیسیم پاناسونیک که به همراه یک گوشی تلفن رومیزی ارائه می شود، تلفن پاناسونیک مدل 6461 می باشد که با بهره مندی از منشی تلفنی با حافظه 20 دقیقه و دفترچه تلفن داخلی با ظرفیت ذخیره 100 شماره تلفن، درکنار قیمت مقرون به صرفه و اقتصادی خود در بین مدل های بیسیم و رومیزی، توانسته به یکی از بهترین و پرفروش ترین تلفن های بیسیم پاناسونیک تبدیل شود.

[ninja_tables id="2051"]

تلفن رومیزی و بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG4771

تلفن رومیزی و بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG4771

تلفن پاناسونیک مدل 4771 یکی از مدل های باکیفیت و خوش ساخت این شرکت بوده که از یک صفحه نمایش 1.8 اینچی با نور پس زمینه سفید و کلید های شماره گیری با نور پس زمینه بهره می برد که شماره گیری در شب را برای کاربر آسان می کند. این دستگاه به منشی تلفنی پیشرفته و دفترچه تلفن داخلی مجهز بوده و همچنین دارای اسپیکر دیجیتال روی پایه تلفن می باشد که عملکرد کالر آی دی را بهبود بخشیده است.

[ninja_tables id="2059"]

تلفن رومیزی و دو بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG4772

تلفن رومیزی و دو بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG4772

یکی دیگر از پرفروش ترین گوشی های بیسیم پاناسونیک، مدل 4772 می باشد که از دو گوشی بیسیم و یک تلفن رومیزی تشکیل شده است. تلفن رومیزی این دستگاه، مجهز به یک نمایشگر 3.4 اینچی و گوشی های بیسیم آن، مجهز به نمایشگر 1.8 اینچی با رزولوشن  65*103  پیکسل شده اند و همچنین کلید های شماره گیر نیز از نور پس زمینه بهره می برند.از دیگر قابلیت های تلفن بیسیم پاناسونیک مدل 4772 می توان به منشی تلفنی، Call Block، دفترچه تلفن داخلی با ظرفیت 100 شماره، امکان استفاده از دستگاه حین قطعی برق و افزایش گوشی های بیسیم تا 6 گوشی اشاره کرد.

[ninja_tables id="2067"]

تلفن رومیزی و بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG6671

تلفن رومیزی و بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG6671

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل 6671 یکی دیگر از مدل های بیسیم و رومیزی تلفن های پاناسونیک می باشد که بدلیل کیفیت ساخت بالا و قیمت مناسب، در دسته ی محصولات پرفروش این شرکت قرار گرفته است. این دستگاه قابلیت مسدود کردن شماره های مزاحم تا حداکثر 250 شماره را داراست و همچنین بدلیل پشتیبانی از قابلیت power backup operation، در مواقع قطع بودن برق قابل استفاده است. از دیگر ویژگی های این تلفن می توانیم به منشی تلفنی و کالر آی دی و قابلیت تنظیم زنگ انحصاری برای هر شماره اشاره کنیم.

[ninja_tables id="2092"]

تلفن رومیزی و دو بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG6672

تلفن رومیزی و دو بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG6672

اگر بخواهیم بهترین تلفن های بیسیم و رومیزی پاناسونیک در بازه ی قیمتی 8 میلیون تومان را نام ببریم، بدون شک مدل 6672 در صدر این لیست قرار خواهد گرفت. پاناسونیک 6672 از کیفیت ساخت بالایی برخوردار بوده و با در بر داشتن قابلیت هایی از قبیل دفترچه تلفن داخلی با ظرفیت 100 شماره تلفن، منشی تلفنی با حافظه ضبط 18 دقیقه، برگزاری کنفرانس 4 نفره، کالر آی دی گویا، شماره گیری سریع و امکان افزایش گوشی های بیسیم تا حداکثر 6 گوشی، در زمره ی پرفروش ترین تلفن های بیسیم پاناسونیک قرار گرفته است.

[ninja_tables id="2108"]

جمع بندی

بهترین و پرفروش ترین تلفن های بیسیم پاناسونیک در این مقاله معرفی شدند و ویژگی های کلیدی هر یک از آن ها بطور کامل شرح داده شد. تلفن های پاناسونیک در بازه های قیمتی مختلف و امکانات و ویژگی های گوناگون تولید و عرضه می شوند و شما می توانید با در نظر گرفتن نیاز ها و انتظارات خود از یک دستگاه تلفن و همچنین بودجه ای که در اختیار دارید، اقدام به خرید تلفن بیسیم مورد نظر خود کنید. فروشگاه پرتو الکامپ، پیشرو در زمینه نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته و دستگاه های سانترال و واردات انواع تلفن پاناسونیک، تمامی محصولات معرفی شده را در کنار ده ها محصول دیگر با تضمین قیمت و کیفیت و اصالت کالا به شما عزیران ارائه می کند.

امیدواریم این مقاله، راهنمای مناسب و کامل و جامعی برای آشنایی با بهترین تلفن های بیسیم پاناسونیک و مقایسه و خرید پرفروش ترین مدل های تلفن بیسیم پاناسونیک بوده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *