مقاله

9تا از بهترین تلفن ‌های سانترال پاناسونیک

معرفی بهترین تلفن های سانترال پاناسونیک

بهترین تلفن‌های سانترال پاناسونیک، مورد توجه بسیاری از سازمان‌ها و ادارات قرار گرفت است. در واقع، با امکاناتی که این تلفن‌ها در اختیار کاربران قرار می‌دهد، نقطه عطفی برای محبوبیت خود در میان کاربران به وجود آورده است. برای استفاده از دستگاه سانترال، وجود تلفن سانترال، جزو ملزومات است. عرضه تلفن‌های سانترال توسط برندهای مختلفی به بازار صورت می‌گیرد. در این میان، تلفن‌های سانترال پاناسونیک، بسیار خوش درخشیده‌اند. در ادامه همراه ما باشید تا به معرفی 9 تا از بهترین تلفن‌های سانترال پاناسونیک بپردازیم.

بهترین تلفن‌های سانترال پاناسونیک کدامند؟

بهترین تلفن‌های سانترال پاناسونیک، در بین تمامی تلفن‌های سانترال موجود، از کیفیت بالایی برخوردار هستند. همان‌طور که می‌دانید تلفن سانترال، این امکان را فراهم می‌کند تا تعدادی خط در یک زمان مشخص، مدیریت شوند، حال تلفن‌های معمولی این قابلیت را ندارند؛ چراکه برای هر خط، نیاز به یک تلفن مخصوص است. پس برای اینکه بتوان از حداکثر عملکرد دستگاه سانترال استفاده کرد، مدل تلفن انتخابی آن، بسیار با اهمیت است.

سانترال پاناسونیک

تلفن سانترال پاناسونیک مدل kx-t7636

مدل kx-t7636 تلفن سانترال پاناسونیک، به‌گونه‌ای طراحی شده است که علاوه بر قرار گرفتن روی میز، می‌توان آن را به دیوار نیز، نصب کرد. در صفحه نمایشگر 6 سطری آن، اطلاعاتی همچون نام تماس‌گیرنده، تاریخ، ساعت، روز و سایر موارد دیده می‌شود. 24 دکمه دارد که می‌توان آن‌ها را برای کاربردهای مختلف، برنامه‌ریزی کرد. برنامه‌هایی همچون برقراری کنفرانس، انتقال تماس و بسیاری از موارد دیگر از جمله امکانات این مدل تلفن به شمار می‌آید.

تلفن سانترال پاناسونیک مدل kx-dt521

عملکرد تلفن سانترال پاناسونیک مدل kx-dt521، به‌صورت دیجیتال است و قابلیت آن را دارد تا با دستگاه‌های سانترال پرظرفیت، ارتباط برقرار کند. صفحه نمایش آن، تنها یک سطر دارد و با 8 دکمه موجود روی تلفن، می‌توان برنامه‌های مختلفی به آن اعمال کرد. نوع بلندگوی کار گذاشته شده در آن، از نوع Full Duplex است و این قابلیت را دارد که به هدست متصل شود.

تلفن سانترال پاناسونیک مدلkx-dt546

تلفن سانترال پاناسونیک مدل kx-dt546، به‌منظور ارتباط با دستگاه‌های پرظرفیت سانترال، مورد استفاده قرار می‌گیرد. طراحی آن به شکلی است که صفحه نمایش آن در 6 سطر اطلاعات را نشان می‌دهد و 24 دکمه قابل برنامه‌ریزی دارد. در دو رنگ سفید و مشکی، تولید شده است که مجهز به بلندگوی شفاف Full Duplex است و با هدست بی‌سیم EHS سازگاری دارد.

تلفن سانترال پاناسونیک مدلkx-t7665

تلفن سانترال پاناسونیک مدلkx-t7665، قابلیت سازگاری با دستگاه‌های سانترال TDA و TDE را دارد. صفحه نمایش آن به‌صورت یک سطری است و 8دکمه قابل برنامه‌ریزی‌ شده در این مدل تلفن، کارگذاشته شده است. ارتفاع تلفن، با استفاده از تکیه‌گاه موجود در آن، قابل تغییر است. از دیگر ویژگی‌های آن، می‌توان به کالر آیدی و امکان در اختیار داشتن شماره‌ها در کمترین زمان ممکن، اشاره کرد.

تلفن سانترال پاناسونیک مدلkx-dt543

تلفن سانترال پاناسونیک مدلkx-dt543، جزو مجموعه تلفن‌های دیجیتال است که سازگاری آن با دستگاه‌های سانترال سری TDA و TDEامکان‌پذیر است. این تلفن، در مقایسه با دیگرمدل‌های تلفن پاناسونیک، قیمت پایین‌تری دارد. ساختار آن به‌گونه‌ای است که روی دیوار هم نصب می‌شود. صفحه نمایشگر آن در سه سطر، اطلاعات لازم را نشان می‌دهد. 24 عدد دکمه دارد که برای کاربردهای مختلف، قابل برنامه‌ریزی است. از دیگر امکانات تلفن سانترال kx-dt543، می‌توان به بلندگوی شفاف Full Duplex آن و سازگاری با هدست بی‌سیم EHS، اشاره کرد.

تلفن سانترال پاناسونیک مدلkx-t7730

تلفن سانترال پاناسونیک مدلkx-t7730، توسط کشور ویتنام و بسیار باکیفیت، تولید شده است. این تلفن، به‌گونه‌ای طراحی شده است که با سانترال‌هایTEM824 و TES824 ارتباط برقرار می‌کند. نمایشگر آن به‌صورتLCD است که در یک سطر، 16 کاراکتر را نمایش می‌دهد. در صورت وجود پیام و یا برقراری تماس جدید، نمایشگر نوری آن فعال می‌شود. 12 دکمه دارد که برای عملکردهای مختلف قابل برنامه‌ریزی است، این دکمه‌ها با چراغ دو رنگ روشن می‌شوند. هدست نیز به این تلفن، وصل می‌شود.

تلفن سانترال پاناسونیک مدلkx-t7705

تلفن سانترال پاناسونیک مدلkx-t7705، در دسته تلفن‌های سانترال آنالوگ، قرار دارد و به شکل رومیزی قابل استفاده است. ساختار آن به‌گونه‌ای است که با سانترال‌های سری TA،TDA و TDE کارت‌های آنالوگ، سازگاری دارد. طراحی صفحه نمایش این تلفن به‌صورت دو خط است و از قیمت مناسبی برخوردار است.

تلفن سانترال پاناسونیک مدلkx-t7703

تلفن سانترال پاناسونیک مدلkx-t7703، به‌گونه‌ای طراحی شده است که صفحه نمایش آن به‌صورت دو خط است. این تلفن، دکمه‌ای برای برنامه‌ریزی ندارد و با همه دستگاه‌های سانترال، ارتباط برقرار می‌کند. اگر نیاز باشد که در هنگام مکالمه توقفی انجام شود، دکمه HOLD این کار را انجام می‌دهد. با استفاده از دکمه FLASH تلفن هم می‌توان مکالمه را انتقال داد. از دیگر امکانات این تلفن می‌توان به تنظیم میزان صدای گفتگو و زنگ آن اشاره کرد.

تلفن سانترال پاناسونیک مدلkx-ts500

تلفن سانترال پاناسونیک مدلkx-ts500، بر اساس تکنولوژی آنالوگ طراحی شده است. این مدل تلفن، هیچ‌کدام از امکانات تلفن‌های سانترال دیگر همچون صفحه نمایش، دکمه قابل برنامه‌ریزی، اسپیکر، کلید میانبر و پورت هدست را ندارد. تلفن سانترال پاناسونیک مدلkx-ts500، با توجه به باکیفیت بودن و قیمت مناسب آن، مشتریان مخصوص به خود را دارد.

سخن آخر

استفاده از امکانات دستگاه سانترال، تنها با داشتن یک تلفن سانترال، میسر است. اگر مطالبی که در بالا آورده شده است را مطالعه کرده باشید توانسته‌اید با پرفروش‌ترین تلفن‌های سانترال آشنا شوید. هر سازمان و اداره‌ای با توجه به نیاز خود می‌تواند از میان مدل‌های ارائه ‌شده، یکی را انتخاب کند و از امکانات آن بهره ببرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *